23 Kasım 2017 Perşembe

2012-2013 eğitim-öğretim yılı bahar yarıyılı mazeret ara sınavları

27 Nisan 2013 Cumartesi 21:42 tarihinde eklendi | 1369 defa okundu

2012-2013 eğitim-öğretim yılı bahar yarıyılı mazeret ara sınavları 29 Nisan - 03 Mayıs 2013 tarihleri arasında ders saatlerinde yapılacaktır.

Sınava girecek öğrenci listesi:

Okul No Adı Soyadı Programı Sınav Gir.Dersler Sınavı Yapacak Öğrt.Ele
1014202036 Mustafa DEMİREKİN Ormancılık ve Orman Ürünleri Ormancılıkta Yaban Hayatı Öğr.Gör. Ayşe Gül SARIKAYA
Orman Botaniği Öğr.Gör. Ayşe Gül SARIKAYA
1024202040 İbrahim ÇETİN Ormancılık ve Orman Ürünleri Odun Dışı Orman Ürünleri Doç.Dr. Hüseyin FAKİR
1114212040 Özge ÖZSOY Fidan Yetiştiriciliği Ilıman İklim Meyveleri Doç.Dr. Fatma YILDIRIM
1214220008 Nermin ALTAY Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Bitki Besleme ve Gübreleme Doç.Dr. Figen ERASLAN
Analitik Kimya Öğr.Gör. Mehmet Sefa KOÇAK
Organik Tarım Yrd.Doç.Dr. Gökhan AYDIN
Bitki Fizyolojisi Öğr.Gör. Dr. S. Filiz GÜÇLÜ
İklim Bilimi Doç.Dr. Adnan N. YILDIRIM
Mesleki Uygulama Öğr.Gör. Mehmet Sefa KOÇAK
Tıbbi ve Aromatik Bitki Yetiştiriciliği Yrd.Doç.Dr. Gökhan AYDIN
1114220037 Yeşim YOLERİ Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Analitik Kimya Öğr.Gör. Mehmet Sefa KOÇAK
814220040 Şayeste ÇOBANER Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Antioksidonlar ve Sağlık Öğr:Gör. Dr. Şükran KULEAŞAN
1224218006 Seher GÜNEY Büro Yönetimi ve Yönetici Sekreterliği Mesleki Yazışmalar Öğr.Gör. Zahide GENÇTÜRK
Dosyalama ve Arşivleme Ücr.Öğr.Elm. Tuğba ALTOK
1214217028 Fatma KURT Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Okt. Levent TEKİN
Dış Ticaret Ücr.Öğr.Elm. Canan CAN
1214217046 Betülnur VURAL Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Genel Muhasebe-II Ücr.Öğr.Elm. M. Nuri TUNCAY
Ticaret Hukuku Öğr:Gör. Tarık SÖYLEMİŞ
Türk Dili-II Okt. Ramazan ŞANLI
İngilizce-II Ücr.Öğr.Elm. Ayşegül TAŞDEMİR
İstatistik Öğr.Gör. Şükra KAYA
Dış Ticaret İşlemleri Ücr.Öğr.Elm. Canan CAN
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Okt. Levent TEKİN
Ofis Programları Okt. Ali Erten TENDERİS
Paket Programları Okt. Ali Erten TENDERİS
1214221002 Raşit GÜRBÜZ Tohumculuk Bitki Fizyolojisi Öğr.Gör. Dr. S. Filiz GÜÇLÜ
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Okt. Levent TEKİN
1224216007 Türker ŞAYLI Bilgisayar Programcılığı Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-II Okt. Levent TEKİN
Görsel Programlama-I Öğr.Gör. Seyit AKPANCAR
Veri Tabanı –I Ücr.Öğr.Elm. Ahmet Ali SÜZEN
Ağ Temelleri Öğr.Gör. Seyit AKPANCAR
Grafik ve Animasyon –II Ücr.Öğr.Elm. Ahmet Ali SÜZEN
Web Tasarımının Temelleri Öğr Gör. Şükrü KAYA
İngilizce-II Ücr.Öğr.Elm. Ayşe Gül TAŞDEMİR
Dünyada ve Türkiye'de e-devlet Öğr Gör. Muhammet BENER
Türk Dili-II Okt. Ramazan ŞANLI