19 Kasım 2017 Pazar

2013-2014 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Mazeret Ara Sınavları

25 Nisan 2014 Cuma 19:32 tarihinde eklendi | 1106 defa okundu

* Sınavlar 28 Nisan 2014 – 02 Mayıs 2014 tarihleri arasında ders saatinde yapılacaktır

SINAVA GİRECEK ÖĞRENCİ LİSTESİ

  Okul No Adı Soyadı Programı Sınav Gir.Dersler Sınavı Yapacak Öğrt.Ele
1 1324202002 İsa DUMAN Ormancılık ve Orman Ürünleri Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi –II Okt. Havva KOCA
Ormancılıkta Yaban Hayatı Öğr.Gör. Ayşe Gül SARIKAYA
İngilizce –II Okt. Hasan Hüseyin GÜNAY
Orman Botaniği Doç.Dr. Hüseyin FAKİR
Odun Dışı Orman Ürünleri Doç.Dr. Hüseyin FAKİR
Orman Ekolojisi  Yrd.Doç.Dr. Gökhan AYDIN
Orman Kadastro Bilgisi Öğr.Gör. Yusuf T. ALTUNCI
Orman Koruma Öğr.Gör. Ayşe Gül SARIKAYA
İstatistik Analiz ve Kalite Kontrol Doç.Dr. Adnan N. YILDIRIM
Orman Entomolojisi Yrd.Doç.Dr. Oğuzhan SARIKAYA
Ağaçlandırma Tekniği Doç.Dr. Adnan N. YILDIRIM
Coğrafi Bilgi Sistemleri Öğr.Gör. Yusuf T. ALTUNCI
Seminer Yrd.Doç.Dr. Gökhan AYDIN
Yangın Ekolojisi Öğr.Gör. Ayşe Gül SARIKAYA
Türk Dili –II Okt. Ramazan ŞANLI 
2 1224216010 Muhammet İkbal SARIKAYA Bilgisayar Programcılığı Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-II OK. Havva KOCA
Kablosuz Ağlar Öğr.Öğr. Şükrü KAYA 
3 1324216004 Oğuz VAROL Bilgisayar Programcılığı  AB ve Türkiye Okt. Havva KOCA
4 1214216056 Canberk ODABAŞ Bilgisayar Programcılığı Görsel Programlama-I Öğr.Gör. Seyit AKPANCAR
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi -II Okt. Havva KOCA
5 1224216049 Şekip YÜCEL Bilgisayar Programcılığı Mikro Denetleyiciler Öğr.Gör. Eyüp ÇAKI
Mesleki Yabancı Dil Öğr.Gör. Yusuf Tahir ALTUNCI
Meslek Etiği Okt. Ramazan ŞANLI
Görsel programlama-III Öğr.Gör. Seyit AKPANCAR
Açık Kaynak İşletim Sistemi Öğr.Gör. Ahmet Ali SÜZEN
İnternet Programcılığı-II Öğr.Gör. Seyit AKPANCAR
Sistem Analizi ve Tasarımı Öğr.Gör. Faruk ÇALIŞKAN 
6 1314203016 Nuran ŞENCAN Bilgi Güvenliği Teknolojisi İşletim sistemi Öğr.Gör. Seyit AKPANCAR
7 1324218018 Şenol GÜVEN Büro Yönetimi ve Yön. Asistanlığı Teknoloji Kullanımı Öğr.Gör. Faruk ÇALIŞKAN
8 1224218040 Aytuğ YILDIZ Büro Yön.ve Yön.Asistanlığı İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Öğr.Gör. Tarık SÖYLEMİŞ
Kalite Yönetimi  Öğr.Gör. Zahide GENÇTÜRK 
9 1214217021 Şahin AKMAN Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Paket Programcılığı-II Öğr.Gör. Mustafa ŞİRİKÇİ
10 1214220024 Yasemin ÇETİNKYA Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Organik Tarım Doç.Dr. Hüsnü ÜNLÜ
11 1014215002 Mustafa ÖZDEMİR Seracılık Ekoloji Yrd.Doç.Dr. Gökhan AYDIN
Sulama Teknikleri ve Drenaj Doç.Dr. Ulaş ŞENYİĞİT
Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı Yrd.Doç.Dr.Mehmet ALBAYRAK
Genel Sebzecilik Yrd.Doç.Dr. Gökhan AYDIN
Bitki Besleme ve Gübreleme Doç.Dr. Veli UYGUR
Türk Dili-II Okt. Ramazan ŞANLI 
Örtü Altı Meyve Yetiştiriciliği Yrd.Doç.Dr. Gökhan AYDIN
Topraksız Tarım Yrd.Doç.Dr. Gökhan AYDIN
12 1214221001 Volkan ERGUN Tohumculuk İngilizce-II Okt. Hasan Hüseyin GÜNAY